ODPOWIETRZNIK GORE®
Podobnie do VACON 20®X, VACON100X jest wyposażony w odpowietrznik GORE®, który pozwala obudowie „oddychać", zapobiegając rozszczelnieniu się obudowy. Spełnia on też funkcje bariery, która zapobiega kondensacji, kurzowi i brudowi a zarazem wyrównuje . wewnętrzne ciśnienie przemiennika do i

DUŻE ŻEBRA CHŁODZĄCE
Przód obudowy przemiennika składa się z żeber chłodzących, które nie zbierają kurzu. Umożliwiają one pełny dostęp do radiatora, który może być czyszczony wodą pod ciśnieniem. Czyni to przemiennik łatwym do utrzymania i zapewnia niezawodną pracę.

MODUŁ PRZYŁĄCZENIOWY
Pojedynczy moduł, który zawiera całe okablowanie przemiennika i jednostkę sterującą pozwala na oszczędność wolnego miejsca.

JEDNOSTKA MOCY
Wszystkie elementy mocy są umieszczone P w jednej niewielkiej i solidnej jednostce. Dzięki wsuwanym złączom, służącym do połączeń pomiędzy modułami, odłączenie modułu mocy może być łatwo wykonane jeśli zajdzie taka potrzeba.

GNIAZDA ROZSZERZEŃ DLA KART OPCJONALNYCH
Dwa gniazda rozszerzeń, dają możliwość podłączenia innych protokołów komunikacyjnych oraz kart WE/WY.

ZINTEGROWANY WYŁĄCZNIK GŁÓWNY JAKO OPCJA
Poprzez wykorzystanie wbudowanego wyłącznika głównego, zasilanie główne przemiennika może być odłączone i zablokowane podczas prac konserwacyjnych. Wyłącznik wprowadza również oszczędności w kosztach inwestycji, miejsca oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy.

MONTAŻ SILNIKOWY
Przemiennik może być zamontowany na każdej płaskiej powierzchni. Montaż na silniku odbywa się przy zastosowaniu dodatkowych dopasowujących części.

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU W CZTERECH POZYCJACH
Zarówno przemiennik jak i panel mogą być montowane w czterech pozycjach. Oznacza to, że niezależnie od tego jak ustawiony zostanie VACON 100 X, panel będzie łatwo dostępny. Wynika to z faktu, że położenie panelu na przemienniku nie zależy od połączenia elektrycznego i może być zmieniane nawet na obiekcie.


serwis branżowy falowników marki Vacon | falownik.com | kontakt z nami | websystem | tel. 048 383.01.44 | wortal z falownikami -> www.falowniki.pl

Warto zobaczyć

falowniki Vacon  Copyright © 2014 www.falownik.com