Falownik Vacon 10Zakres napięcia i mocy
1~208-240 V, 50/60 Hz, 3~
0,25 kW - 2,2 kW
3~380-480 V, 50/60 Hz, 3~
0,37 kW - 5,5 kW

Vacon 10 jest przemiennikiem częstotliwości zaprojektowanym dla aplikacji w których głównymi wymaganiami są prostota i wydajność. Jeśli potrzebujesz kompaktowego przemiennika częstotliwości, który wykonuje swoją pracę bez dodatkowych kłopotów, Vacon 10 jest produktem któremu powinieneś się bliżej przyjrzeć.

Główną cechą konstrukcji Vacon 10 jest jego prostota, która oznacza krótki czas obsługi. Cała funkcjonalność zawarta jest w jednym, prostym urządzeniu. Nasi klienci doceniają Vacon 10 za możliwość szybkiej konfiguracji i małe rozmiary.

SZYBKA INSTALACJA

Wybierając Vacon 10, korzysta się z procesu szybkiej instalacji. Jeśli przemiennik montowany jest na szynie DIN nie są wymagane śruby montażowe. Nie ma potrzeby montowania elementów zewnętrznych takich jak filtry RFI itp., ponieważ wszystkie wymagane komponenty mogą być zintegrowane w urządzeniu.

SZYBKA KONFIGURACJA

Aby zaoszczędzić czas naszych klientów, stworzyliśmy narzędzia do zaprogramowania Vacon 10 najefektywniej jak to tylko możliwe. Kreator uruchomienia w przemienniku pozwala na zaprogramowanie za pomocą zaledwie trzech parametrów. Używając jednostki MCA nasi klienci mogą
skopiować ustawienia przemiennika w kilka sekund -wszystko bez konieczności podłączania głównego zasilania.

KOMPAKTOWA WIELKOŚĆ

Przestrzeń dostępna do montażu przemiennika jest często ograniczona. Jest to również czynnik kosztowy, ponieważ zapewnienie większej przestrzeni montażowej prowadzi do zwiększenia kosztów obudowy. Tajemnicą kompaktowej budowy Vacon 10 jest unikalna koncepcja chłodzenia. Jest ona wykonana tak jak w większości komputerów PC - poprzez wysoką wydajność wymuszonego chłodzenia radiatora zamontowanego bezpośrednio na półprzewodnikach mocy.

Vacon 10 - typowe zastosowania

• Pompy i wentylatory
- HVAC, pompy, wentylatory, centrale wentylacyjne, etc.
• Automatyczne drzwi i bramy
- Drzwi magazynowe, elastyczne, rozsuwane, obrotowe, bramy etc.
• Taśmociągi
- Dla większości taśmociągów
• Maszyn pakujące
- Nawijarki, pakowarki, maszyny do paletowania etc.

Aplikacje specjalne - zależnie od życzenia klienta

serwis branżowy falowników marki Vacon | falownik.com | kontakt z nami | websystem | tel. 048 383.01.44 | wortal z falownikami -> www.falowniki.pl

Warto zobaczyć

falowniki Vacon  Copyright © 2014 www.falownik.com